Kontaktinformasjon – Vitensenteret Sørlandet

Arendal

Tlf (generelle henvendelser):
37 00 67 67
Tlf (booking):
37 00 67 68 / 919 15 519

E-post:
post@vitensor.no

Besøksadresse:
Kystveien 2
4841 Arendal

Kristiansand

Tlf (generelle henvendelser):
37 00 67 67
Tlf (booking):
37 00 67 68 / 919 15 519

E-post:
post@vitensor.no

Besøksadresse:
Markensgate 21A
4611 Kristiansand

Vitensenteret Sørlandet holder stengt inntil videre for å unngå smittespredning av Koronaviruset. Vi følger anbefalinger fra kommunene og FHI og perioden kan derfor forlenges avhengig av hvordan situasjonen utvikler seg. For spørsmål om Vitensentert Sørlandet, ta kontakt på booking@vitensor.no Vi oppfordrer alle til å huske god håndhygiene og følge rådene fra Folkehelseinstituttet.  Her er Folkehelseinstituttets anbefalinger. 

Eventuelle spørsmål kan rettes til leder av Vitensenteret Sørlandet, Kine Wangerud.
Telefon 922 53 478 / e-post: kine.wangerud@vitensor.no

Ansatte

Kine (Anne Cathrine) Wangerud
Leder av Vitensenteret Sørlandet

kine.wangerud@vitensor.no
Mobil: 922 53 478

Harald A. Halvorsen
Daglig leder

harald@vitensor.no
Mobil: 466 24 824

Ingebjørg Angelstad
Markedsføring og utstillingskonsepter

ingebjorg.angelstad@vitensor.no
Mobil: 917 97 504

Connie Johnsen
Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

connie@vitensor.no
Mobil: 916 81922

Morten Kløvfjell
Drift- og vedlikeholdsansvarlig 

morten.klovfjell@vitensor.no
Mobil: 415 64 841

Ellen Myhre Bøe
VitenButikk og Resepsjon

ellen@vitensor.no
Mobil: 986 17 202

Dag Boman
SeniorLos

Tor Inge Rasmussen
VitenLos

tor.inge.rasmussen@vitensor.no
Mobil: 915 38 010

Jenny Ramsvik
VitenLos

Jenny.ramsvik@vitensor.no
Mobil: 404 89 884

Tina Meland
VitenLos

tina@vitensor.no
Mobil: 975 61 329

Anne Cathrine Sørlie
VitenLos

anne.cathrine.sorlie@vitensor.no
Tel: 994 39 379

Helene Kjær Risinggård
VitenLos

helene@vitensor.no
Mobil: 957 06898

Børge Mørkve-Simonsen
VitenLos

borge@vitensor.no
Mobil: 477 52 278

Nina Moe
VitenLos

nina.moe@vitensor.no
Mobil 996 96 881

Arne Kristian Ekra
VitenLos

arne.kristian.ekra@vitensor.no
Mobil 905 59 693