Kontakt 2018-01-11T11:27:18+00:00

Kontaktinformasjon – Vitensenteret Sørlandet

Arendal

Tlf (generelle henvendelser):
37 00 67 67
Tlf (booking):
37 00 67 68 / 919 15 519

E-post:
post@vitensor.no

Besøksadresse:
Kystveien 2
4842 Arendal

Kristiansand

Tlf (generelle henvendelser):
37 00 67 67
Tlf (booking):
37 00 67 68 / 919 15 519

E-post:
post@vitensor.no

Besøksadresse:
Markensgate 21A
4611 Kristiansand

Ansatte

Kine Wangerud
Leder av Vitensenteret Sørlandet

E-post: kine.wangerud@vitensor.no
Mobil: 922 53 478

Tor Inge Rasmussen
VitenLos (astronomi, teknologi & design)

E-post: tor.inge.rasmussen@vitensor.no
Mobil: 915 38 010

Tina Meland
VitenLos (kjemi og biologi) 

E-post: tina@vitensor.no
Mobil: 975 61 329

Gisle A. Hovdenak
VitenLos (Matematikk)  

E-post: gisle@vitensor.no
Mobil: 480 37 116

Tor Arild Blihovde
Drift- og vedlikeholdsansvarlig 

E-post: tor.arild.blihovde@vitensor.no
Mobil: 983 09 192

Ellen Myhre Bøe
VitenButikk og Resepsjon

E-post: ellen@vitensor.no
Mobil: 986 17 202

Harald A. Halvorsen
Økonomi og ressursplanlegger

E-post: harald@vitensor.no
Mobil: 466 24 824

Ingebjørg Angelstad
Markedsføring og utstillingskonsepter

E-post: ingebjorg.angelstad@vitensor.no
Mobil: 917 97 504

Edit Victoria Elstad
VitenLos Kristiansand

E-post: victoria@vitensor.no

Dag Boman
SeniorLos